Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

45

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvurular profesör kadrosu için Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına; yardımcı doçent kadroları için ise ilgili Birimlere şahsen yapılacak olup, posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan yayımlandığı tarih itibariyle 15 gün geçerli olup; tüm bilgiler Üniversitemiz http://pdb.klu.edu.tr/ adresinde yer almaktadır

BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI PROF. YRD. DOÇ. NİTELİKLER
Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku Anayasa Hukuku 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Anayasa Hukuku alanında doktora yapmış olmak.
Vergi Hukuku 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Vergi Hukuku alanında doktora yapmış olmak.
Devletler Umumi Hukuku 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Devletler Umumi Hukuku alanında doktora yapmış olmak.
Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi alanında doktora yapmış olmak.
Özel Hukuk Ticaret Hukuku 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Ticaret Hukuku alanında doktora yapmış olmak.
Medeni Hukuk 1 Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak. Medeni Hukuk alanında doktora yapmış olmak.
Sağlık Yüksekokulu Ebelik Ebelik 1 Ebelik alanında doçentlik unvanı almış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Muhasebe ve Finansman 1 Muhasebe ve Finansman Alanında doktora mezunu olmak. Sermayenin korunması alanında çalışma yapmış olmak.
Üretim Yönetimi ve Pazarlama 1 Pazarlama alanında doktora yapmış olmak. Uluslararası marka ittifakları, markaların iş modelleri toplulukçuluk ve sosyal medya kullanımı konularında çalışmaları bulunmak.